SFP - www.easyfiber4all.nl
header (1100x343)

SFP

SFP
€ 24.79
Aantal
SFP.

Ook wel tranceiver genoemd. Dit is een zender en ontvanger in 1. Tevens wordt hierin het optische signaal omgezet naar electrisch signaal en andersom. Het wordt meestal gebruikt in een switch of in een converter.

Alle soorten en maten zijn verkrijgbaar bij Easy Fiber 4 All vanaf €25,-.

Ook voor elk merk switch is verkrijgbaar zoals Cisco, HP, TP-link, Extreme Networks, etc, etc.

Neem voor de juiste SFP en prijs contact op via email adres info@easyfiber4all.nl.

De gegevens die nodig zijn om de juiste  SFP te bestellen zijn:
-Welk type SFP (Bidirectioneel 1  vezel of duplex 2 vezels)
-Voor welk type connector
-Voor welkype vezel (Singlemode of Multimode)
-Voor welke afstand
-Welke snelheid (100 Mbps, 1 Gbps, 10Gbps of zelfs nog hoger)
-Voor welke apparaten (merk en type switch of converter)
-Welke golflengte er gebruikt moet worden
-Hoeveel SFP's er besteld moeten worden ( bij grotere bestelling, wordt de prijs natuurlijk ook beter)
 
Terug naar overzicht